logo2017 partnership rgb

 

W Polsce projekt realizowany jest przez
Centrum UNEP/GRID-Warszawa | Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa | tel. +48 22 840 6664 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Partnerzy projektu:  
1 WildAwake

Wild Awake, Wielka Brytania

Liderem projektu jest organizacja non-profit prowadzona przez edukatorów z Wielkiej Brytanii, której celem jest dostarczenie wiedzy, służącej wspieraniu zrównoważonego rozwoju, w zakresie programów nauczania, zasobów edukacyjnych, szkoleń i doradztwa.

2 bvs Działająca w Łotwie organizacja pozarządowa, zajmująca się ochroną środowiska i edukacją. Jej działania mają na celu rozpowszechnianie edukacji ekologicznej w szkołach.
3 creda

Działająca we Włoszech organizacja not-profit, prowadząca projekty badawcze i szkolenia w zakresie kwestii środowiskowych i zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich.

4 ECOSYS

Powstała w Bułgarii organizacja dostarczająca wiedzy na temat modeli biznesowych służących poprawie jakości środowiska.

5 kutosz

Węgierska organizacja obywatelska, której członkami są nauczyciele, realizujący działania mające na celu poprawę jakości edukacji. Celem organizacji jest przede wszystkim  tworzenie innowacyjnych metod nauczania i materiałów edukacyjnych.

Partner projektu w Polsce
Centrum UNEP/GRID-Warszawa

ProgramGLOBE
Dofinansowanie
Erasmus+
Partnerzy wspierający
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu

II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu

V Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy w Warszawie